Działka budowlana w Mielnie, 800 m od morza
Mielno Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 14 Maj, 2026 16:50
360 000 zł
377 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:955 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 360 000 zł / 377 zł/m2
Opis oferty
Atrakcyjna działka budowlana 955 m² – Mielno ul. SpokojnaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 955 m², położona w
jednej z najbardziej wyrazistych miejscowości na polskim wybrzeżu.
Mielno wyróżnia unikalne położenie między Morzem Bałtyckim a
jeziorem Jamno jak również świetnie rozwinięta infrastruktura
turystyczna.
Najważniejsze informacje:Powierzchnia: 955 m²
Wydane warunki zabudowy – zabudowa jednorodzinna
Doskonała lokalizacja: zaledwie 800m do morza i 1300m od centrumMedia
w drodze: prąd, kanalizacja, woda ( pozwolenie na studnię)
Dojazd drogą publiczną
Bez obciążeń – czysta księga wieczystaW pobliżu: sklepy,
restauracje, komunikacja miejska
Spokojna, zielona okolica
Dlaczego warto? To wyjątkowa lokalizacja – z jednej strony cisza i
spokój z drugiej – atrakcyjny kurort. Bliskość morza, liczne
tereny spacerowe i rowerowe, a także rozwijająca się okolica
sprawiają, że działka doskonale nadaje się zarówno pod budowę
domu całorocznego, jak również jako świetna inwestycja.
W sprzedaży również działka obok nr 397/32 w cenie 320000zł
Zadzwoń i umów się na prezentację.
Taka lokalizacja to rzadkość – nie czekaj, zanim zrobi to ktoś
inny!
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom
Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie
prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z
niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza
dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o